System rezerwacji VITRUVIUS (SART)

Super informacja, system VITRUVIUS, zostaje wyłączną firmą zajmującą się systemem rezerwacji SART. Mamy od dziś do zaoferowania reklamę na ponad 500 portalach turystycznych o różnej tematyce i interfejs do wprowadzania ofert przez system rezerwacji SART. System VITRUVIUS (SART) zaprasza do współpracy Organizatorów Turystyki, bazę noclegową, firmy transportowe i innych do współpracy...
W dniu dzisiejszym 6 maja 2015 spółka Vitruvius objęła swoim działaniem na wyłączność opiekę handlową i dystrybucję systemu rezerwacji SART. Tym samym dotychczasowe umowy zachowują ważność, mogą podlegać dalszym zmianom, w tym negocjacjom nowych warunków. Ważną informacją jest to, że koszt obsługi systemu rezerwacji SART dla Organizatorów Turystyki nie zmienia się. Natomiast dla Agencji Turystycznych dostęp do systemu rezerwacji SART jest całkowicie bezpłatny. Nowością dla Organizatorów Turystyki mających dobre wyniki w sprzedaży jest to, że system ograniczył roczne koszty użytkowania aplikacji do kwoty 13200 zł netto. Dlatego planując ekspansyjną działalność i dużą sprzedaż online na rynku, Organizator Turystyki może zaplanować sobie, że maksymalne koszty użytkowania systemu rezerwacji SART są stałe. Co to oznacza? Że Organizator Turystyki nie mający sprzedaży online w systemie SART ma roczne koszty utrzymania w wysokości 1200 zł netto, co obejmuje: stronę WWW z możliwością modyfikacji, program do fakturowania, kasę, rozliczenia z Klientami i Organizatorami, moduł przygotowania ofert, czyli modelowania programów turystycznych, jak i również przygotowalnię księgową, w tym książkę rozchodów i przychodów, rejestr VAT oraz eksport do pełnej księgowości, znanego na rynku programu CDN OPTIMA. Natomiast Organizator Turystyki, który jest prężny i ma sprzedaż wielomilionową ma maksymalne koszty za użytkowanie systemu rezerwacji SART jedynie 13200 zł netto. 
Dlaczego system SART?
Dlatego, że jest jedynym systemem, obejmującym swoim zasięgiem kompleksową obsługę biura podróży, co nie umożliwia żaden inny system rezerwacji turystycznej w Polsce.
Dlatego, że poprzez kompleksowość, jest najtańszym rozwiązaniem, bez konieczności tworzenia drogich interfejsów.
Tym samym możemy dać gwarancję, że jesteśmy najtańszym system rezerwacji turystycznej i programem dla biur podróży na rynku polskim.
Jednak cena to nie wszystko.
Ważne argumenty to nadzór, serwis, nowoczesne rozwiązania stron internetowych i wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarce, a także bardzo nowoczesny system komunikacji z Klientem poprzez SMS, komunikację głosową, umożliwiające sprawną i szybką obsługę Klienta.

Zapraszamy do współpracy

Wyszukaj ofertę
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji